Üyelere Özel 1500 TL ve Üzeri Alışverişler %10 İndirim!!
Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti...

Kırmızı Akik Gümüş Kolye

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş

Kırmızı akik taşı, doğanın bize sunduğu en güzel taşlardan biridir. Hem estetik görünümü hem de manevi anlamlarıyla değerli olan bu taş, el yapımı kolyelerde sıklıkla kullanılmaktadır. Gümüş ise, parlaklığı ve dayanıklılığı sebebi ile takı yapımında sıkça tercih edilir.

Bu el yapımı kırmızı akik gümüş kolye, özenle seçilmiş kırmızı akik taşı ve yüksek kaliteli gümüş malzeme kullanılarak tasarlanmıştır. Kolyenin tamamı el işçiliği ile yapılmıştır ve her bir detayına özen gösterilerek hazırlanmıştır.

Kolyenin boyu ayarlanabilir olduğu için, her boya uyum sağlayacak şekilde kullanılabilir. Ayrıca, gümüşün dayanıklılığı sayesinde uzun yıllar boyunca kullanılabilir ve parlaklığını koruyabilir.

Bu el yapımı kırmızı akik gümüş kolye hem kendiniz hem de sevdikleriniz için mükemmel bir hediye seçeneğidir. Doğal taşların enerjisi ve gümüşün dayanıklılığı ile birleşen bu kolye, özel bir anlam taşıyacaktır.

Ürünümüzde Kullanılan Materyaller;

8x4mm Kırmızı Akik Taşı

4 mm Faset kesim Kırmızı Akik Taşı

925 ayar Gümüş Kapama

 

 

ÖNEMLİ UYARI

Kullanılan taşların doğal taş olmasından dolayı ürün desenlerinde farklılıklar oluşabilir.

Ürününüzü su veya kimyasal sıvılarla temastan uzak tutmalısınız. Ürününüzün temizliğini nemli bir bez ile yapabilirsiniz. Böylelikle uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz.

MateryalDoğal Taş , Gümüş
Taş TürüAkik
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
{x} kişi şu an bu ürünü inceliyor.
Yükleniyor...