Üyelere Özel 1500 TL ve Üzeri Alışverişler %10 İndirim!!
Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti...

Kaplan Gözü Hematit Gümüş Bileklik ve Kolye Set

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş

El yapımı kaplan gözü, hematit taşı, kolye ve gümüş bileklik set, zarif ve gösterişli bir aksesuardır. Bu sette, kaplan gözü adı verilen ender bir taş türü, parlak siyah hematit taşı ve gümüş kullanılmıştır. Kaplan gözü taşı kahverengi – sarı renklerde olan nadir bir taştır. Hematit ise, demir oksit minerallerinden biridir ve siyah renkli, parlak ve ağır bir taştır. Gümüş, parlak ve aynı zamanda sağlam bir metal olması nedeniyle, bu sette de kullanılmıştır. Bu el yapımı set, yüksek kaliteli malzemeler kullanılarak özenle yapılmıştır ve size ve sevdiklerinize özel bir hediye olarak da verilebilir. Bu sette yer alan kolye ve bileklik günlük yaşamda ve özel davetlerde de rahatlıkla kullanılabilir ve size ve sevdiklerinize mutluluk ve şıklık katacaktır.

Ürünümüzde 4x2mm Kaplan Gözü taşı ve 4x1mm hematit taşı ile beraber 925 ayar sarı gümüş aksesuarlar kullanılmıştır.

Kolyemiz 42-53 cm Bilekliğimiz ise 15-20 cm arasında ayarlanabilmektedir.

 ÖNEMLİ UYARI

Uzun ömürlü kullanım için su veya kimyasal sıvılarla temastan uzak tutmalısınız. Ürününüzün temizliğini nemli bir bez ile yapabilirsiniz. Böylelikle uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz. Doğal bir ürün olduğu için desenleri değişiklik gösterebilir.

MateryalDoğal Taş , Gümüş
Taş TürüHematit , Kaplan Gözü
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
{x} kişi şu an bu ürünü inceliyor.
Yükleniyor...