Üyelere Özel 1500 TL ve Üzeri Alışverişler %10 İndirim!!
Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti...

Hematit Soft Kaplama Beyaz Ayarlanabilir Bileklik

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş

El yapımı hematit beyaz soft kaplama bileklik, sade ve şık bir tasarıma sahiptir. Hematit mineralinin yumuşak dokusu, bileklikte rahatlık sağlar. Beyaz soft kaplama, bileklikteki güzel görünümü daha da artırır. Bu bileklik, her gün kullanıma uygun ve aynı zamanda özel günler için de mükemmel bir seçenektir. El yapımı olması nedeniyle, her bileklik benzersiz ve eşsizdir. Hematitin enerji verici özellikleri ile birlikte, bu bileklik sadece güzel görünümü ile değil, aynı zamanda enerji verici özellikleriyle de size fayda sağlar.

Ürünümüzde 7x7mm Hematit Taşları kullanılmaktadır.

Güzel günlerde kullanmanızı dileriz.

ÖNEMLİ UYARI

Ürününüzü su veya kimyasal sıvılarla temastan uzak tutmalısınız. Ürününüzün temizliğini nemli bir bez ile yapabilirsiniz. Böylelikle uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz.

MateryalDoğal Taş
Taş TürüHematit
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
{x} kişi şu an bu ürünü inceliyor.
Yükleniyor...