Üyelere Özel 1500 TL ve Üzeri Alışverişler %10 İndirim!!
Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti...

Ametist, Hematit Taşları Slim Doğal Taş Makrome Bileklik, Ayarlanabilir

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş

Gücün ve Zarafetin Buluşması: Ametist ve Hematit Taşı Slim Doğal Taş Makrome Bileklik

Doğanın eşsiz güzellikleri ve enerji dolu taşların bir araya geldiği bu özel makrome bileklik, tarzınıza hem zarif bir dokunuş katar hem de içsel denge sağlamanıza yardımcı olur. Ametist ve Hematit taşlarının özel enerjisi ile tasarlanmış bu bileklik, kendinize veya sevdiklerinize anlamlı bir hediye sunar.


Ürünümüzde kullanılan materyaller:
4x2mm Ametist Taşı Silindir Kesim,
4x1mm Hematit taşı,
Makrome İpi

ÖNEMLİ UYARI

Ürününüzü su veya kimyasal sıvılarla temastan uzak tutmalısınız. Ürününüz su ile temas ettiğinde doğal taşlara bir şey olmaz fakat ip kısımlarının ömrünü azaltmış olursunuz.  Ürününüzün temizliğini nemli bir bez ile yapabilirsiniz. Böylelikle uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz.

MateryalDoğal Taş
Taş TürüAmetist , Hematit
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
{x} kişi şu an bu ürünü inceliyor.
Yükleniyor...