Üyelere Özel 1500 TL ve Üzeri Alışverişler %10 İndirim!!
Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti...

Sitrin Taşı Tek Sıra Bohem Bileklik

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş

Sitrin Taşı Bileklik: Kalite, şıklık ve zarafetin birleştiği harika bir aksesuar. Herkes tarzını ve zevkini yansıtmak ister ve Sitrin Taşı Bileklik tam da bu amaçla tasarlandı. En güzel taşların ve işçiliğin bir araya geldiği bileklik, size her daim şıklık katacak. Taşların renkleri ve farklı şekilleri, bilekliklerin her birinin benzersiz olduğunu gösterir. Bilekliklerimiz dayanıklı ve kalıcı malzemeler kullanılarak üretilmiştir, böylece uzun süre kullanabileceksiniz.

Sitrin Taşı Bileklik, hayatınıza renk katmak için mükemmel bir seçimdir. Her fırsatta şıklığınızı göstermenizi sağlar. Bilekliklerimiz aynı zamanda hediye olarak da harika bir seçimdir. Sevdiğiniz insanlara onların tarzına uygun bir bileklik hediye etmek, onlar için unutulmaz bir anı olacaktır.

Ürünümüzde 8mm Sitrin taşı kullanılmıştır.

Güzel günlerde kullanmanızı dileriz.

 

ÖNEMLİ UYARI

Uzun ömürlü kullanım için su veya kimyasal sıvılarla temastan uzak tutmalısınız. Böylelikle uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz. Doğal bir ürün olduğu için desenleri değişiklik gösterebilir.

MateryalDoğal Taş
Taş TürüSitrin
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
{x} kişi şu an bu ürünü inceliyor.
Yükleniyor...