Üyelere Özel 1500 TL ve Üzeri Alışverişler %10 İndirim!!
Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti...

Rutil Kuvars, Kartal Gözü ve Akik Taşı Bohem Bileklik

  • Doğal taşların gücünü ve güzelliğini bir araya getiren özel bir el yapımı bileklik
  • Marka: Seven Art Jewelry
  • Kategori: Bohem Bileklikler
  • 999,99 TL
  • 83,33 TL 'den başlayan taksitlerle
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
Doğanın eşsiz taşlarıyla tasarlanmış el yapımı Rutil Kuvars, Kartal Gözü ve Akik Taşı Bohem Bileklik, şıklığı ve doğal güzelliği bir araya getiriyor. Her biri özel olarak seçilmiş taşların benzersiz kombinasyonu, tarzınıza zarif bir dokunuş katıyor. Doğal taşların estetik çekiciliğiyle tasarlanan bu bileklik, her anınıza bir dokunuş lüks ve doğallık katıyor. Kendinizi özel hissetmek ve tarzınızı tamamlamak için ideal bir seçim.

Ürünümüzde Kullanılan Materyaller,
6mm Rutil Kuvars Taşı
6mm Kartal Gözü Taşı
6mm Akik Taşı
Kore ipi
Seven Art Jewelry Zamak Düğme

ÖNEMLİ UYARI
Kullanılan taşların doğal taş olmasından dolayı ürün desenlerinde farklılıklar oluşabilir.
Ürününüzü su veya kimyasal sıvılarla temastan uzak tutmalısınız. Ürününüzün temizliğini nemli bir bez ile yapabilirsiniz. Böylelikle uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz.
MateryalDoğal Taş
Taş TürüAkik , Rutil Kuvars
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
{x} kişi şu an bu ürünü inceliyor.
Yükleniyor...