Üyelere Özel 1500 TL ve Üzeri Alışverişler %10 İndirim!!
Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti...

Kehribar Slim Bileklik

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş

El yapımı kehribar bilekliğimizde 4mm kehribar küpleri ve 3x2mm hematit taşları kullanılmıştır.

Kehribar bir diğer adıyla amber olarak bilinen bu taş bir çam ağacı türünün milyonlarca yılda fosilleşmesiyle oluşan reçinesidir. Açık sarıdan kızıla kadar çeşitli renklerde bulunan taş yarı saydam ve kolay kırılabilen bir fosildir. Saydamlığından dolayı ışık altındaki görüntüsü büyüleyicidir.

Güzel günlerde kullanmanızı dileriz.

ÖNEMLİ UYARI

Uzun ömürlü kullanım için su veya kimyasal sıvılarla temastan uzak tutmalısınız. Ürününüzün temizliğini nemli bir bez ile yapabilirsiniz. Böylelikle uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz. Doğal bir ürün olduğu için desenleri değişiklik gösterebilir.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
{x} kişi şu an bu ürünü inceliyor.
Yükleniyor...