300 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo... %100 Müşteri Memnuniyeti... Satış Sonrası Hizmet... 300 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo... %100 Müşteri Memnuniyeti... Satış Sonrası Hizmet... 300 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo... %100 Müşteri Memnuniyeti... Satış Sonrası Hizmet... 300 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo... %100 Müşteri Memnuniyeti... Satış Sonrası Hizmet...

Kan Taşı Slim Silindir Bileklik

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş

El yapımı tasarım ürünümüz 4x2mm Kan taşı ve 4x1mm hematit taşından yapılmıştır. Dilediğiniz ölçüde yapılabilmektedir.

Güzel günlerde kullanmanızı dileriz.

KanTaşı (Heliotrope – Bloodstone),koyu yeşil üzerinde kırmızı lekeler halinde bulunan bir taştır.

Helyotrop, genellikle jasper yada kalsedon olarak oluşan bir kriptokristalin kuvars karışımıdır. Bildiğimiz kırmızı lekeli kan taşı ise, kırmızı hematit kapanımları içeren opak yeşil jasper taşıdır. Kırmızı kapanımlar kan lekelerine benzediğinden dolayı kendisine bu isim verilmiştir. Üzerindeki lekeler demir oksit kaynaklıdır. Opak bir taştır.

ÖNEMLİ UYARI

Ürününüzü su veya kimyasal sıvılarla temastan uzak tutmalısınız. Ürününüz su ile temas ettiğinde doğal taşlara bir şey olmaz fakat ip kısımlarının ömrünü azaltmış olursunuz.  Ürününüzün temizliğini nemli bir bez ile yapabilirsiniz. Böylelikle uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz.

MateryalDoğal Taş
Taş TürüKan Taşı
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
{x} kişi şu an bu ürünü inceliyor.
Yükleniyor...