Üyelere Özel 1500 TL ve Üzeri Alışverişler %10 İndirim!!
Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti...

Ametist Slim Silindir Bileklik

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş

Sadece güzellik değil, aynı zamanda enerjiyi ve pozitif titreşimleri de taşıyan el yapımı ametist slim silindir bileklik, doğanın hediyesini bileğinizde taşımanın tadını çıkarmanın mükemmel yoludur.
Ametist taşı, sakinleştirici mor tonlarıyla hem göz alıcı hem de içsel huzurun sembolüdür. Slim silindir tasarımı, zarif ve şık bir dokunuş eklerken, doğanın bu mucizevi taşının enerjisiyle dengeli bir uyum yakalarsınız.
Her bir bileklik, uzman eller tarafından özenle seçilen ametist taşları kullanılarak el yapımı olarak üretilir. Bu, size benzersiz ve kaliteli bir ürün sunmamıza olanak tanır. Her parça, özel bir el işçiliğiyle aşkla oluşturulmuştur.
Ametist slim silindir bileklik, sevdikleriniz için mükemmel bir hediye seçeneğidir. Onlara doğanın güzelliğini ve enerjisini hediye edin. Özel günlerde veya sadece sevgi dolu anlarda paylaşabileceğiniz anlamlı bir armağandır.

Ürünümüzde Kullanılan Materyaller,
4x2mm Ametist Taşı
4x1mm Hematit Taşı
Kore İpi
SevenArtJewelry Zamak Düğme

ÖNEMLİ UYARI
Kullanılan taşların doğal taş olmasından dolayı ürün desenlerinde farklılıklar oluşabilir.
Ürününüzü su veya kimyasal sıvılarla temastan uzak tutmalısınız. Ürününüzün temizliğini nemli bir bez ile yapabilirsiniz. Böylelikle uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz.

MateryalDoğal Taş
Taş TürüAmetist , Hematit
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
{x} kişi şu an bu ürünü inceliyor.
Yükleniyor...