Üyelere Özel 1500 TL ve Üzeri Alışverişler %10 İndirim!!
Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti...

Kaplan Gözü Piyano Bileklik

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş

El yapımı özel tasarım Kaplan gözü bileklik, doğal taşların ve el işçiliğinin harmanlanmasıyla oluşturulmuş bir aksesuardır. Kaplan gözü taşı, benzersiz görünümü ve anlamıyla sıklıkla tercih edilen bir taştır. Bu bileklik, hem kadınlar hem de erkekler için uygun bir boyutta ve tasarımda olup, her yaşa ve her tarza uygun bir aksesuardır.
Kaplan gözü taşı, doğal bir taş olduğundan her bileklik eşsizdir ve doğal renk tonlarına sahiptir. . Bu kombinasyon, aksesuarın şık ve modern bir görünüm kazanmasını sağlar.
Bu bileklik, herhangi bir kıyafetle rahatlıkla kullanılabilir ve günlük hayatta şıklığınızı tamamlayacak bir aksesuardır. 

El yapımı tasarım ürünümüz 13x4mm ve 4mm kaplan gözü taşlarından üretilmektedir. Dilediğiniz ölçüde yapılabilmektedir.

Bilekliğinizi güzel günlerde kullanmanızı dileriz.

ÖNEMLİ UYARI

Ürününüzü su veya kimyasal sıvılarla temastan uzak tutmalısınız. Ürününüz su ile temas ettiğinde doğal taşlara bir şey olmaz fakat ip kısımlarının ömrünü azaltmış olursunuz.  Ürününüzün temizliğini nemli bir bez ile yapabilirsiniz. Böylelikle uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz.

MateryalDoğal Taş
Taş TürüKaplan Gözü
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
{x} kişi şu an bu ürünü inceliyor.
Yükleniyor...