Üyelere Özel 1500 TL ve Üzeri Alışverişler %10 İndirim!!
Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti...

Pırlanta Kesim Kırmızı Akik Gümüş Bileklik

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş

El yapımı kırmızı akik bileklik, güzel tasarımı ve zarif yapısı ile dikkat çekicidir. Bu bileklikte, parlak kırmızı akik taşları kullanılmıştır. Kırmızı akik, Mısır'da "yüreğin taşı" olarak bilinen ender bir taş türüdür ve genellikle sıradışı bir güzelliğe sahiptir. Bu el yapımı bileklik, yüksek kaliteli malzemeler kullanılarak özenle yapılmıştir ve size ve sevdiklerinize özel bir hediye olarak da verilebilir. Bu bileklik, günlük yaşamda ve özel davetlerde de rahatlıkla kullanılabilir ve size ve sevdiklerinize mutluluk ve şıklık katacaktır.

Ürünümüzde 8mm Pırlanta kesim Kırmızı Akik taşı ile 925 Ayar Gümüş aksesuarlar kullanılmıştır.

Güzel günlerde kullanmanızı dileriz.

ÖNEMLİ UYARI

Uzun ömürlü kullanım için su veya kimyasal sıvılarla temastan uzak tutmalısınız. Ürününüzün temizliğini nemli bir bez ile yapabilirsiniz. Böylelikle uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz. Doğal bir ürün olduğu için desenleri değişiklik gösterebilir.

MateryalDoğal Taş , Gümüş
Taş TürüAkik
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
{x} kişi şu an bu ürünü inceliyor.
Yükleniyor...