Üyelere Özel 1500 TL ve Üzeri Alışverişler %10 İndirim!!
Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti...

Güneş Taşı ve Yıldız Taşı Bileklik

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş

Sıradanlığın ötesinde, doğanın büyülü güzelliklerini taşıyan özel bir bileklik: El Yapımı 8mm Güneş Taşı ve 6mm Yıldız Taşı Bileklik!

El yapımı doğal taş bileklikliğimiz, özenle seçilmiş doğal taşlarla tasarlanmıştır. Güneş taşı ve yıldız taşı, her biri kendi benzersiz enerjisiyle öne çıkan doğal taşlardır. Bu bileklik, hem estetik açıdan etkileyici hem de enerjisel denge sağlayan özel bir aksesuardır.

Güneş taşı, içindeki ışıltılarla adeta güneşin yansıması gibi parlar. Bilekliğe zarif bir parlaklık kazandıran bu taş, pozitif enerjisiyle ruhunuzu aydınlatır. Güneş taşının enerjisi, yaratıcılığı teşvik ederken aynı zamanda zihinsel netliği artırır. Stresi azaltmaya yardımcı olarak iç huzuru bulmanıza destek olur.

Yıldız taşı ise, gece gökyüzünün yıldızları gibi parlayan bir taştır. Bilekliğe derinlik ve mistik bir hava katan yıldız taşı, içsel rehberliği ve sezgileri güçlendirmeye yardımcı olur. Ruhunuzun yıldızları gibi parlayarak sizi ilham verici bir yolculuğa çıkarır. Aynı zamanda denge ve uyum sağlama konusunda yardımcı olur.

El yapımı bu bileklik, estetik ve enerjiyi mükemmel bir dengeyle bir araya getirir. Her taşın özenle seçildiği ve el işçiliğiyle bir araya getirildiği bu bileklik, sizin benzersiz tarzınızı yansıtmanıza yardımcı olur. 6mm güneş taşı ve 8mm yıldız taşının zarif kombinasyonu, bilekliği göz alıcı ve özel kılar.

Ürünümüzde Kullanılan Materyaller,
8mm Güneş Taşı
6mm Yıldız Taşı
Kore ipi
Seven Art Jewelry Zamak Düğme

ÖNEMLİ UYARI
Kullanılan taşların doğal taş olmasından dolayı ürün desenlerinde farklılıklar oluşabilir.
Ürününüzü su veya kimyasal sıvılarla temastan uzak tutmalısınız. Ürününüzün temizliğini nemli bir bez ile yapabilirsiniz. Böylelikle uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz.

MateryalDoğal Taş
Taş TürüGüneş Taşı , Yıldız Taşı
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
{x} kişi şu an bu ürünü inceliyor.
Yükleniyor...