250 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo... %100 Müşteri Memnuniyeti... Satış Sonrası Hizmet... 250 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo... %100 Müşteri Memnuniyeti... Satış Sonrası Hizmet... 250 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo... %100 Müşteri Memnuniyeti... Satış Sonrası Hizmet... 250 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo... %100 Müşteri Memnuniyeti... Satış Sonrası Hizmet...

Güneş Taşı ve Yıldız Taşı Bileklik

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş

El yapımı güneş taşı ve yıldız taşı bileklik, doğal taşların özel bir kombinasyonuyla yapılmıştır. Hem güneş taşı hem de yıldız taşı, enerjiyi dengeleyen ve zihninizi sakinleştiren özelliklere sahiptir. Bu bileklik, enerjinizi dengeleyerek negatif enerjiyi uzaklaştırmanıza yardımcı olur.

Bileklik, elastik bir bant üzerine boncuklarla yapılmıştır ve her bilek için uygun olan standart bir boyutdadır. Hem kadın hem de erkekler için uygun bir tasarıma sahiptir. Bileklik, herhangi bir kıyafetle rahatlıkla kullanılabilir ve günlük yaşamda şıklığınızı tamamlayacak bir aksesuardır.

Güneş taşı, özgüveni artıran, stresi azaltan ve iyimserliği teşvik eden bir taştır. Aynı zamanda güçlü bir koruyucu taş olarak bilinir. Yıldız taşı ise, yaratıcılığı uyandıran, hedeflerinizi belirlemenize yardımcı olan ve hayal gücünüzü artıran bir taştır. Ayrıca, bir taş olarak barış ve huzur sağladığına da inanılır.

Bu bileklik, doğanın sunduğu güçlü taşların kombinasyonuyla yapılmıştır ve her bileklik eşsizdir. Bilekliği takarak kendinize enerji verin ve günlük hayatınıza olumlu bir tutum katın.

ÖNEMLİ UYARI

Ürününüzü su veya kimyasal sıvılarla temastan uzak tutmalısınız. Ürününüz su ile temas ettiğinde doğal taşlara bir şey olmaz fakat ip kısımlarının ömrünü azaltmış olursunuz.  Ürününüzün temizliğini nemli bir bez ile yapabilirsiniz. Böylelikle uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz.

 

MateryalDoğal Taş
Taş TürüGüneş Taşı , Yıldız Taşı
Yükleniyor...
Size nasıl yardımcı olabiliriz?