1500 TL Üzeri %5 - 2500 TL Üzeri %10 İNDİRİM
300 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo... %100 Müşteri Memnuniyeti... Satış Sonrası Hizmet... 300 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo... %100 Müşteri Memnuniyeti... Satış Sonrası Hizmet... 300 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo... %100 Müşteri Memnuniyeti... Satış Sonrası Hizmet... 300 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo... %100 Müşteri Memnuniyeti... Satış Sonrası Hizmet...

Yaprak Figürlü Çelik Küpe

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş

Doğanın zarif dokunuşunu stilinize taşıyın! Yaprak figürlü paslanmaz çelik küpelerimizle her adımda doğal bir zarafete sahip olun.

Paslanmaz çelik malzemenin dayanıklılığıyla tasarlanan bu benzersiz küpeler, çevrenizdeki gözlerin üzerinize odaklanmasını sağlayacak. Gerçek yaprakların zarafetini ve ince detaylarını taklit eden tasarımlarımızla kendinizi özel hissedin.

Paslanmaz çelik alaşımı sayesinde küpelerimiz paslanma veya renk değiştirme gibi sorunlarla karşılaşmaz. Ayrıca, hipoalerjenik özellikleri sayesinde hassas ciltlere de uygun olduğunu garanti ediyoruz. Rahatlıkla gün boyu kullanabileceğiniz bir stil ifadesi için yaprak figürlü paslanmaz çelik küpeleri tercih edin.

Farklı yaprak tiplerini yansıtan geniş tasarım yelpazemiz arasında sizin için mükemmel bir seçenek mutlaka bulunacaktır. Gündelik şıklıktan özel davetlere kadar her duruma uyum sağlayan bu küpeler, stilinizi tamamlayacak ve size kendinizi özel hissettirecektir.

316L Paslanmaz Çelik
50mm uzunluk

MateryalPaslanmaz Çelik
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
{x} kişi şu an bu ürünü inceliyor.
Yükleniyor...