300 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo... %100 Müşteri Memnuniyeti... Satış Sonrası Hizmet... 300 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo... %100 Müşteri Memnuniyeti... Satış Sonrası Hizmet... 300 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo... %100 Müşteri Memnuniyeti... Satış Sonrası Hizmet... 300 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo... %100 Müşteri Memnuniyeti... Satış Sonrası Hizmet...

Turkuaz Firuze Uçlu Jasper ve Apatit Gümüş Kolye

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş

El yapımı Turkuaz uçlu apatit ve jasper taşlı gümüş kolye, özenle seçilmiş doğal taşların kullanıldığı ve ustaca işlenmiş bir mücevherdir. Her biri el yapımı olan bu kolye, benzersiz bir tasarıma sahiptir ve dikkat çekici bir görünüme sahiptir.

Kolyenin ana malzemesi, yüksek kaliteli gümüştür. Usta eller tarafından işlenen gümüş, kolyenin dayanıklılığını arttırır ve uzun yıllar boyunca kullanılabilir. Kolyenin turkuaz ucu, canlı bir mavi renge sahip olan turkuaz taşından yapılmıştır. Turkuaz taşı, doğal güzelliği ve nadirliği nedeniyle dekoratif mücevherlerde sıkça kullanılan bir taştır.

Kolyenin diğer iki doğal taşı apatit ve jasper'dır. Apatit taşı, farklı renklerde bulunabilir ve kristalize yapısı benzersizdir. Jasper taşı ise, farklı renk tonlarına sahip ve doğal enerji taşı olarak bilinir.

El yapımı Turkuaz uçlu apatit ve jasper taşlı gümüş kolye, herhangi bir kıyafete zarif bir dokunuş katacak ve kendine özgü tasarımıyla herkesin ilgisini çekecektir. Bu kolye, özel bir etkinlik için de mükemmel bir seçimdir. Kendinize veya sevdiklerinize hediye etmek için de ideal bir seçenektir.

Ürünümüz kolye boyu 55 cm kolye ucu ile birlikte 60 cm olarak üretilmektedir.

Kullanılan Malzemeler,

4mm Faset kesim Apatit Taşı

8mm düz kesim Jasper Taşı

4,5x2,5 cm Turkuaz Kolye Ucu

Çelik zincir ve 925 ayar Gümüş kapama

 

ÖNEMLİ UYARI

Kullanılan taşların doğal taş olmasından dolayı ürün desenlerinde farklılıklar oluşabilir.

Ürününüzü su veya kimyasal sıvılarla temastan uzak tutmalısınız. Ürününüzün temizliğini nemli bir bez ile yapabilirsiniz. Böylelikle uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz.

MateryalDoğal Taş , Gümüş
Taş TürüJasper , Turkuaz
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
{x} kişi şu an bu ürünü inceliyor.
Yükleniyor...