Üyeler Özel 1500 TL ve Üzeri Alışverişler %10 İndirim!!
Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti...

Tibet Akiği ve Kehribar Bohem Kolye

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
El yapımı Tibet akik taşı ve kehribar kolye, eşsiz bir el işçiliği ile üretilen zarif ve anlamlı takılardır. Her biri özel bir hikayeyi temsil eden bu takılar, hem doğal malzemelerin güzelliğini yansıtır hem de el emeğiyle şekillendirilen detaylarla dikkat çeker.
El yapımı Tibet akik taşı ve kehribar kolyeler, hem estetik bir değer sunar hem de anlam yüklenmiş sembollerdir. Doğal malzemelerin güzelliği ile el işçiliğinin zarafeti bir araya gelerek, her biri benzersiz ve özel bir tarz sunarlar. Bu takılar, sahiplerine kendilerini ifade etme ve ruhsal dengeyi yakalama fırsatı verir. El yapımı detaylarla süslenen Tibet akik taşı ve kehribar kolyeler, özel bir hediyelik eşya veya kendi takı koleksiyonunuz için mükemmel bir seçenektir.

Ürünümüzde kullanılan materyaller

Tibet Akiği Uç
Kehribar ve Ahşap boncuklar

Kolyemiz 70 cm olarak oluşturulmaktadır. Farklı ölçüler için iletişime geçiniz.
 
MateryalDoğal Taş
Taş TürüAkik , Kehribar
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
{x} kişi şu an bu ürünü inceliyor.
Yükleniyor...