250 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo... %100 Müşteri Memnuniyeti... Satış Sonrası Hizmet... 250 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo... %100 Müşteri Memnuniyeti... Satış Sonrası Hizmet... 250 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo... %100 Müşteri Memnuniyeti... Satış Sonrası Hizmet... 250 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo... %100 Müşteri Memnuniyeti... Satış Sonrası Hizmet...

Sitrin Taşı Altın Kaplama 925 Ayar Gümüş Bileklik

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş

Altın kaplama 925 ayar sitrin taşı bileklik hem zarif tasarımı hem de doğal sitrin taşının enerjisiyle birleşerek benzersiz bir aksesuar sunuyor.

925 ayar gümüş bileklik, yüksek kaliteli bir malzemeden yapılmıştır ve altın kaplaması sayesinde hem dayanıklı hem de göz alıcı bir görünüme sahiptir. Bu bileklik, günlük kullanım için uygun olmakla birlikte, özel etkinliklerde de şık bir tamamlayıcı olarak kullanılabilir.

Bu bileklik, ince işçilikle yapılmıştır ve bileğinize mükemmel uyum sağlamak için ayarlanabilir bir zincirli kilit mekanizması ile tasarlanmıştır. Hem kendinize özel bir hediye olarak hem de sevdikleriniz için özel bir hediye olarak tercih edebileceğiniz bu altın kaplama 925 ayar sitrin taşı bileklik hem göz alıcı bir aksesuar hem de pozitif enerji kaynağı olarak sizi memnun edecektir.

Ürünümüzde 8mm Sitrin taşı ve Altın kaplama 925 ayar gümüş aksesuarlar kullanılmıştır.

Güzel günlerde kullanmanızı dileriz.

ÖNEMLİ UYARI

Kullanılan taşların doğal taş olmasından dolayı ürün desenlerinde farklılıklar oluşabilir.

Ürününüzü su veya kimyasal sıvılarla temastan uzak tutmalısınız. Ürününüzün temizliğini nemli bir bez ile yapabilirsiniz. Böylelikle uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz.

 

MateryalDoğal Taş , Gümüş
Taş TürüSitrin
Benzer Ürünler
Yükleniyor...
Size nasıl yardımcı olabiliriz?