250 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo... %100 Müşteri Memnuniyeti... Satış Sonrası Hizmet... 250 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo... %100 Müşteri Memnuniyeti... Satış Sonrası Hizmet... 250 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo... %100 Müşteri Memnuniyeti... Satış Sonrası Hizmet... 250 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo... %100 Müşteri Memnuniyeti... Satış Sonrası Hizmet...

Pembe Varisli Turkuaz Ayarlanabilir Bileklik

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş

El yapımı Pembe Varisli Turkuaz (Firuze) taşı bileklik, doğal ve eşsiz bir güzellik sunar. Bu bileklik, sade ve şık bir tasarıma sahip olup, yeşil varisli turkuaz taşlarından yapılmıştır. Taşlar, parlak ve göz alıcı renkleri ile dikkat çekmektedir. Bileklik, sağlam ve dayanıklı bir malzeme kullanılarak yapılmıştır ve uzun süre güzel görünmesini sağlamaktadır. Bu el yapımı bileklik, her gün kullanım için idealdir ve ayrıca hediye olarak da harika bir seçenektir.

Ürünümüzde 4x4mm Varisli Turkuaz taşı ile 1x4mm Hematit taşı kullanılmıştır.

Ayarlanabilir bilekliktir. Bilekte daha iyi görünmesi açısından bilek ölçünüzü seçiniz.

Güzel günlerde kullanmanızı dileriz.

ÖNEMLİ UYARI

Ürününüzü su veya kimyasal sıvılarla temastan uzak tutmalısınız. Ürününüzün temizliğini nemli bir bez ile yapabilirsiniz. Böylelikle uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz.

MateryalDoğal Taş
Taş TürüTurkuaz
Yükleniyor...
Size nasıl yardımcı olabiliriz?