1500 TL Üzeri %5 - 2500 TL Üzeri %10 İNDİRİM
300 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo... %100 Müşteri Memnuniyeti... Satış Sonrası Hizmet... 300 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo... %100 Müşteri Memnuniyeti... Satış Sonrası Hizmet... 300 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo... %100 Müşteri Memnuniyeti... Satış Sonrası Hizmet... 300 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo... %100 Müşteri Memnuniyeti... Satış Sonrası Hizmet...

Labradorit, Akik, Hematit Kolye, Kyanite Uçlu Bohem Kolye

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş

El yapımı doğal taş kolyemizin içinde kullanılan taşlar, Labradorit, Akik, Hematit taşarlı ve kolye ucu olarak Kyanite taşı kullanılmıştır. Kolyemiz 80 cm olarak tasarlanmıştır. Dilediğiniz ölçüde yapılabilmektedir. Bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Akik Taşı Nedir?

Akik taşı, doğal taşlar ya da yarı değerli taşlar denildiğinde ilk aklımıza gelen taşlardan… Bilinen en iyi topraklama taşlarından. Kendinizi yorgun ve tükenmiş hissediyorsanız, ruhen ve bedenen dengelenmeye ihtiyacınız varsa doğru yerdesiniz… Taşınız bu konuda size yardımcı olacaktır.

Labradorit Nedir?

Labradorit taşı, mavi, yeşil, kahverengi yanardöner renklerde bir taştır. Bazen ışığa görede renk değiştirebilir. İçerisindeki bu renk ve ışık oyunları onu değerli yapar ve tercih edilme sebebidir. Kanada’daki Labrador sahillerinden çıkarılması sebebiyle Labradorit ismini alan bu göz kamaştırıcı güzellikteki taş, magmatik kayaçlarda oluşmaktadır. Diğer adı spektrolit olarak bilinir.

Hematit Nedir?

Hematit, şaşırtıcı bir taştır. Elinize aldığınızda oldukça ağır hissettiren, uzaktan baktığınızda demir gibi sert duran bu taş bir okadarda narin ve kırılgandır.

Demirin başlıca kaynaklarından biri olan hematit, narin bir kristal türüdür. En yaygın rengi kırmızı-kahverengidir. Bunun yanında siyahtan griye doğru ve sarıdan kahverengiye doğru renkleri de mevcuttur. Her ne kadar demire benzese de yere düşürülmesi durumunda kolayca kırılabilir. İçerisinde çokça demir bulundurması sebebi ile kütlesel olarak ağırlığı fazladır. Metalik parlaklığı olan bir taştır. Genellikle opak olmakla birlikte azda olsa yarı saydam olarak ta görülmüştür. Hidrotermal damarlarda ve magmatik kayalarda yoğun olarak bulunur.

ÖNEMLİ UYARI

Uzun ömürlü kullanım için su veya kimyasal sıvılarla temastan uzak tutmalısınız. Ürününüzün temizliğini nemli bir bez ile yapabilirsiniz. Böylelikle uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz.

MateryalDoğal Taş
Taş TürüAkik , Hematit , Labradorit
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
{x} kişi şu an bu ürünü inceliyor.
Yükleniyor...