Üyeler Özel 1500 TL ve Üzeri Alışverişler %10 İndirim!!
Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti...

Krizokol Taşı Bohem Bileklik

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş

El yapımı tasarım ürünümüz 8mm ve 6mm krizokol taşından üretilmektedir. Dilediğiniz ölçüde yapılmaktadır. Bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Krizokol taşı : Chrysocolla adıyla da bilinmektedir. Yarı saydam, camsı, mumsu bir görünüme sahip olan bu taşın sertlik derecesi 2,5 ile 3,5 arasında değişmektedir. Mat, koyu mavi veya maviye dönük yeşil renklerde bulunan bir taştır. Monoklinik kristal yapıya sahip bu taş dile yapışan bir taştır. Doğada çok az bulunmasından dolayı bu taşın değeri oldukça pahalıdır en değerli taşlardan birisidir. İçerisinde donmuş su bulunan bakır silikattır. Firuze (turkuaz) taşına benzeyen bir taştır ancak bu benzerlik iki taşı karıştıracak kadar değildir. Eski çağlarda altın lehimi materyali olarak kullanılan bu taş, ismini Yunancada altın demek olan ''chrysocolla'' ismiyle de anılmaktadır.

ÖNEMLİ UYARI

Ürününüzü su veya kimyasal sıvılarla temastan uzak tutmalısınız. Ürününüz su ile temas ettiğinde doğal taşlara bir şey olmaz fakat ip kısımlarının ömrünü azaltmış olursunuz.  Ürününüzün temizliğini nemli bir bez ile yapabilirsiniz. Böylelikle uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz.

 

MateryalDoğal Taş
Taş TürüKrizokol
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
{x} kişi şu an bu ürünü inceliyor.
Yükleniyor...