250 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo... %100 Müşteri Memnuniyeti... Satış Sonrası Hizmet... 250 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo... %100 Müşteri Memnuniyeti... Satış Sonrası Hizmet... 250 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo... %100 Müşteri Memnuniyeti... Satış Sonrası Hizmet... 250 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo... %100 Müşteri Memnuniyeti... Satış Sonrası Hizmet...

Kırmızı Varisit Taşı Gümüş Bileklik

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş

Kırmızı Varisit Gümüş Bileklik: Şıklık ve kalite ile birleşen muhteşem bir aksesuar. Kırmızı varisit taşı ve gümüş malzemesi ile tasarlandı, böylece her daim tarzınıza uygun bir görünüm sağlar. Bileklik, taşların renkleri ve gümüşün parlaklığı ile dikkat çeker ve hayatınıza renk katar.

Bileklik, dayanıklı ve kalıcı malzemeler kullanılarak üretilmiştir, böylece uzun süre kullanabileceksiniz. Aynı zamanda hediye olarak da harika bir seçimdir. Sevdiğiniz insanlara onların tarzına uygun bir bileklik hediye etmek, onlar için unutulmaz bir anı olacaktır.

Ürünümüzde 4x2mm Kırmızı varisit taşı ve 925 Ayar Gümüş aksesuarlar kullanılmıştır.

Güzel günlerde kullanmanızı dileriz.

 

 ÖNEMLİ UYARI

Kullanılan taşların doğal taş olmasından dolayı ürün desenlerinde farklılıklar oluşabilir.

Ürününüzü su veya kimyasal sıvılarla temastan uzak tutmalısınız. Ürününüzün temizliğini nemli bir bez ile yapabilirsiniz. Böylelikle uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz.

 

MateryalDoğal Taş , Gümüş
Taş TürüVarisit
Benzer Ürünler
Yükleniyor...
Size nasıl yardımcı olabiliriz?