Üyeler Özel 1500 TL ve Üzeri Alışverişler %10 İndirim!!
Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti...

Kemik Figürlü Rose Gold Renk Çelik Küpe

  • Kategori: KÜPELER
  • 249,99 TL
  • 20,83 TL 'den başlayan taksitlerle
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş

Küpe tasarımının ana özelliği, zarif bir kemik figürünü yansıtmasıdır. Kemik figürü, moda dünyasında popüler olan ve stilinize farklılık katan bir semboldür. Bu figür, küpeye benzersiz bir dokunuş ve göz alıcı bir özellik katarak sizi diğerlerinden ayırır.

Kaliteli çelik malzeme, bu küpelerin dayanıklı ve uzun ömürlü olmasını sağlar. Çelik, paslanmaz ve alerji yapmayan bir malzemedir, bu nedenle rahatlıkla takabilirsiniz. Aynı zamanda hafiftir, bu da uzun süre takıldığında bile rahat bir şekilde kullanabileceğiniz anlamına gelir.

Küpenin toplam uzunluğu 3,5 cm olup Genişliği 5 mm'dir
Materyal: 316L Paslanmaz Çelik 

MateryalPaslanmaz Çelik
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
{x} kişi şu an bu ürünü inceliyor.
Yükleniyor...