250 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo... %100 Müşteri Memnuniyeti... Satış Sonrası Hizmet... 250 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo... %100 Müşteri Memnuniyeti... Satış Sonrası Hizmet... 250 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo... %100 Müşteri Memnuniyeti... Satış Sonrası Hizmet... 250 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo... %100 Müşteri Memnuniyeti... Satış Sonrası Hizmet...

Jasper ve Akik Bohem Kolye

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş

El yapımı akik bohem kolye, doğal taşların benzersizliği ve bohem tarzının özellikleri ile birleştirilerek tasarlanmış harika bir takıdır. Eğer siz de doğal taşların güzelliğine ve özgün tarzlara ilgi duyuyorsanız, bu kolye tam size göre!

Kolye, yüksek kaliteli malzemeler kullanılarak özenle el yapımı olarak üretilmiştir. Akik taşının doğal özellikleri ve renkleri, her kolyenin kendine özgü bir tarza sahip olmasını sağlar. Bu da, herkesin tarzına ve zevkine uygun bir kolye seçebilmesi anlamına gelir.

Kolyenin tasarımı, bohem tarzının karakteristik özelliklerini yansıtmaktadır. Kolyenin çevresindeki doğal taşlar, hareketli ve özgür ruhlu insanları yansıtan bir tarza sahiptir. Kolyemiz herhangi bir kıyafete zarif bir dokunuş katacak ve stilinize kişilik kazandıracaktır.

El yapımı akik bohem kolye, özel günlerinizde veya günlük yaşamda giyebileceğiniz harika bir takıdır. Doğal taşların sağladığı pozitif enerji, size sakinlik ve huzur hissi verebilir. Bu kolyeyi kullanarak, kendinizi özel ve özgün hissedebilirsiniz.

Ürünümüz 80 cm olarak üretilmektedir.

Kolyemizde kullanılan materyaller;

3x5.5 cm akik taşı kolye ucu.

8 mm tımbıl akik taşı

6 mm küre kırmızı akik taşı

6 mm küre yeşil akik taşı

8 mm ay taşı

6x3 mm rondela kırmızı akik taşı

6x3 mm rondela yeşil Jasper taşı

10x6 mm silindir kırmızı akik taşı

6x2 mm rondela hint akiği taşı

6 mm ahşap boncuk

 

 

ÖNEMLİ UYARI

Kullanılan taşların doğal taş olmasından dolayı ürün desenlerinde farklılıklar oluşabilir.

Ürününüzü su veya kimyasal sıvılarla temastan uzak tutmalısınız. Ürününüzün temizliğini nemli bir bez ile yapabilirsiniz. Böylelikle uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz.

MateryalDoğal Taş
Taş TürüAkik , Jasper
Yükleniyor...
Size nasıl yardımcı olabiliriz?