1500 TL Üzeri %5 - 2500 TL Üzeri %10 İNDİRİM
300 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo... %100 Müşteri Memnuniyeti... Satış Sonrası Hizmet... 300 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo... %100 Müşteri Memnuniyeti... Satış Sonrası Hizmet... 300 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo... %100 Müşteri Memnuniyeti... Satış Sonrası Hizmet... 300 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo... %100 Müşteri Memnuniyeti... Satış Sonrası Hizmet...

Akik Taşı ve Hematit Taşı Basic Bileklik

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
Akik Taşı ve Hematit Taşı Basic Bileklik, doğanın gücünü ve sadeliğin güzelliğini bir araya getirir. Akik Taşı'nın iç huzur ve denge sağlayan enerjisi ile Hematit Taşı'nın güçlü ve kararlılık veren etkisi, bu bilekliği hem enerjiyi dengelemek hem de şıklığı tamamlamak için mükemmel bir seçenek haline getirir. Minimalist tasarımı, her tarzla uyumlu olup günlük kullanım için idealdir. Şimdi sipariş verin ve doğanın gücünü bileğinizde hissedin.

Ürünümüzde kullanılan materyaller:
4x4mm Akik Taşı Silindir Kesim,
4x1mm Hematit taşı,

ÖNEMLİ UYARI

Ürününüzü su veya kimyasal sıvılarla temastan uzak tutmalısınız. Ürününüz su ile temas ettiğinde doğal taşlara bir şey olmaz fakat ip kısımlarının ömrünü azaltmış olursunuz.  Ürününüzün temizliğini nemli bir bez ile yapabilirsiniz. Böylelikle uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz.

MateryalDoğal Taş
Taş TürüAkik , Hematit
Benzer Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
{x} kişi şu an bu ürünü inceliyor.
Yükleniyor...